Kalkulácia

Potrebujete poradiť s výberom fúkanej izolácie?

 

My by sme si vybrali celulózovú fúkanú izoláciu

Spomedzi všetkých fúkaných izolácií, ktoré zákazníkom aplikujeme, má najlepšie vlastnosti vzhľadom k cene práve celulózová izolácia. My aplikujeme fúkanú celulózovú izoláciu Climatizer Plus®, na ktorú dávame záruku 20 rokov a to každému zákazníkovi. Nafúkanie tejto izolácie trvá v priemere 6 hodín, je ideálna pre novostavby, ale aj pre rekonštrukcie. Má dokonalé izolačné vlastnosti a navyše je ekologická a zdravotne neškodná. Jej ďalšie skvelé vlastnosti sme spísali práve na tejto stránke.

 

 

 

 

 

 

 

Dôvody, pre ktoré sa oplatí vybrať celulózovú izoláciu

 

 

 

Výrazná úspora energií v dome

 

 

 

Zateplí každý detail, aj v náročnom priestore

 

 

 

Dá stopku únikom tepla v zime

 

 

Nevpustí horúčavy do vašej miestnosti

 

 

 

Chráni vaše zdravie aj prírodu

 

 

 

 

 

 

 

Výrazná úspora energií v dome

Straty tepla sú pri každej konštrukcii rozdielne. Všeobecne sa však počíta s tým, že neizolovaná, alebo nekvalitne izolovaná strecha môže prepustiť až 30 % energie (tepla) von. Okná prepustia približne 20 % a stena 10 %. Tieto straty pocítite v peňaženke pri platení za energiu, ktorou vykurujete (plyn/elektrika). Po zateplení strechy celulózovou izoláciou Climatizer Plus® viete ušetriť až 35 % z pôvodných nákladov za vykurovanie, pričom návratnosť by sa mala ukázať do 3 – 4 rokov, v závislosti od typu stavby. Na energiách šetríte potom počas celej životnosti stavby, pretože celulózová izolácia svoje vlastnosti nemení, má ich stále. Aplikácia izolácie je teda jednorazová investícia, ktorej výhody pocítite po dlhé roky. Zväčša počas celej aktívnej životnosti stavby.

 

 

Technické vlastnosti celulózovej izolácie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Chybné zateplenie strechy, takto vznikajú tepelné mosty

 

 

Zateplí každý detail, aj v náročnom priestore

Jedna z hlavných výhod je možnosť detailne zaizolovať aj také priestory, ktoré sú ťažko prístupné a klasickou doskovou izoláciou až nedostupné. Poznáte pojem tepelný most? Je to miesto, v ktorom kvôli ťažkej dostupnosti nie je možné izoláciu aplikovať, alebo je možné aplikovať ju len nedostatočne. Cez tepelné mosty uniká teplo von, ale aj preniká dnu. Celulózovú izoláciu Climatizer Plus® pohodlne a rýchlo nafúkame do všetkých špár, dutín a ťažko dostupných miest a tepelným mostom nedáme šancu vzniknúť.

 

 

Technické vlastnosti celulózovej izolácie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dá stopku únikom tepla v zime

V drevostavbách alebo podkroviach sa už počas jednej noci môže teplota zmeniť tak, že ráno cítite chlad od stien. Je to preto, pretože izolácia nie je dostatočná, bola zle uložená, alebo časom jednoducho stratila svoje vlastnosti. Celulózová izolácia Climatizer Plus® teplo drží. Aj vďaka tomu, že sa dostane do všetkých priestorov, vyplní detaily a škáry, cez ktoré by inak teplo ušlo von. Stena, strecha alebo strop zateplený touto izoláciou teplo z miestnosti nasajú a nepustia von. Kúrite efektívne, pretože zima ostáva vonku, teplo ostáva v miestnosti a žiadne prekurovanie nie je potrebné.

 

 

Technické vlastnosti celulózovej izolácie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nevpustí horúčavy do vašej miestnosti

Klimatické podmienky sa menia a každým rokom cítime, že je nám teplo viac a viac. Tam, kde sme doma, sa však chceme cítiť príjemne. Celulózová izolácia Climatizer Plus® zadrží teplo do cca 7 hodín, takže počas tohto časového obdobia neprestúpi horúčava z rozpálenej strechy do vášho podkrovia alebo interiéru. Celulózová izolácia oddiali prestup tepla, vy sa dlhšie v miestnosti cítite príjemne, nepotrebujete ventilátory, alebo inštaláciu klimatizácie. Tak, ako na večer začne teplota vonku klesať, bude sa ochladzovať aj vonkajšie prostredie, stena, stropy, strecha a miestnosti sa ochladia tiež. Príjemný spánok počas letných dní máte s touto izoláciou zaručený. Myslite aj na to, že dnešné moderné bungalovy s tmavou strechou priťahujú slnečné lúče ešte viac, čo môže opäť ovplyvniť klímu vo vašich miestnostiach.

 

 

Technické vlastnosti celulózovej izolácie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Chráni vaše zdravie aj prírodu

Zdravý dom, zdravá rodina. Výroba celulózovej izolácie je ekologická, používa sa starý papier. Izolácia neobsahuje zdraviu škodlivé látky, ktoré by sa časom vyparovali a vy by ste ich dýchali. Správne zaizolovanie reguluje aj vlhkosť v byte, takže v obytných priestoroch nevznikajú škodlivé plesne. Celulózová izolácia Climatizer Plus® je priedušná, efektívne pracuje s vlhkosťou a zabraňuje jej zrážať sa napríklad v kútoch vašich stien. Je to naozaj zdravá izolácia, ktorá ochráni nielen váš dom, ale i zdravie vašej rodiny.

 

 

Technické vlastnosti celulózovej izolácie

 

 

 

 

 

 

 

 

Takto vyzerajú zarosené steny a stropy - následne môžu vznikať plesne.

 

 

 

 

 

 

 

Cenová ponuka je nezáväzná, máte záujem?

 

Cenová ponuka

 

Kontaktujte nás
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia