Kalkulácia

Všetky novinky

Neznižujte si pohodlie, nechajte šetriť izoláciu!
08.02.2023
Ak vlastníte dom, ktorý je energeticky drahý, pretože je starší, alebo ste túto stránku pri stavbe zanedbali, môže sa vám to vrátiť v cene energií najmä v čase energetickej krízy. Niekedy stačí málo - lepšie zatepliť strechu, ktorou môže unikať až 40% tepla.
Bývate v „kocke“ a stále riešite zimu či teplo? Izolujte ju a máte po probléme!
06.12.2021
Klasické „socialistické kocky" odporúčame izolovať fúkanou celulózovou izoláciou. Dostane sa všade, vydrží 50 rokov a celý proces izolovania trvá len 6 hodín.
Vypočítajte si cenu fúkanej izolácie do vášho domu!
02.11.2021
Na našej webstránke máte teraz možnosť vypočítať si orientačnú cenu pre aplikáciu fúkanej izolácie na vašu konštrukciu. Stačí poznať typ strechy, izolovanú plochu a hrúbku izolácie.
Neprekurujte, teplo radšej udržujte. Pomôže vám s tým fúkaná izolácia!
20.09.2021
Príchod jesenných dní odštartuje vykurovaciu sezónu. Ak chcete ušetriť na nákladoch za vykurovanie, nehľadajte nového dodávateľa plynu či elektriky. Stačí, ak budete s už nakúreným teplom hospodáriť premyslene. Úspora sa zaručene dostaví. Viac v našom článku.
Máte tmavú strechu? Máme pre vás dobré rady!
13.07.2021
Tmavá strecha dokáže počas leta dosiahnuť teplotu až 80 °C. To, koľko tepla potom prenikne cez strechu a izolačné materiály až k vám do podkrovia alebo izieb však viete ovplyvniť. Základom je kvalitná izolácia strechy. My odporúčane fúkanú celulózovú izoláciu.
Je vám doma teplo? Fúkaná izolácia vám pomôže!
10.07.2021
Aj vy si po každom lete poviete, že máte už dosť horúčav a zainvestujete konečne do klimatizácie? Čo tak investovať radšej do fúkanej celulózovej izolácie? Aj tá vám v lete pomôže v boji proti horúčavám a ochráni vás pred teplom, ktoré sa do domu dostáva cez strešný plášť.
Súťaž o 50 % zľavu na fúkanú izoláciu!
09.07.2021
Premýšľate nad dodatočným zateplením podkrovia alebo strechy vo vašom dome? Ste z Trenčianskeho kraja? Potom tu máme pre vás lákavú SÚŤAŽ! Pozrite si podmienky.
Ako opraviť izoláciu, ktorá po čase už degradovala?
12.05.2021
Pôvodná izolácia strechy alebo podkrovia môže časom zdegradovať. Zdegradovaná izolácia už neizoluje na 100 %, prepustí teplo, vlhko, ale i hlodavce. Opraviť ju viete ľahko a bez demontáže - prečítajte si článok.
Kontaktujte nás
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia