Kalkulácia

Kto je spoločnosť Instalem?

 

Rodinná firma, ktorá sa postará o vaše teplo, chladenie a vetranie

Instalem je rodinná firma, ktorá svoje služby poskytuje v oblasti kúrenia, chladenia a vetrania. Inštalujeme podlahové kúrenia, tepelné čerpadlá, rekuperácie vzduchu. Robíme kompletné rekonštrukcie kotolní, aj výmenu kotlov za tepelné čerpadlá. Po inštalácii podlahového kúrenia spravíme aplikáciu anhydritového poteru či rozvody a úpravu vody. Zároveň aplikujeme fúkané izolácie, ktoré spoľahlivo zateplia stropy, krovy, strechy a ďalšie konštrukcie.

 

Ak si chcete pozrieť naše ďalšie služby, kliknite na náš web Instalem. Ak si chcete čítať viac o fúkaných izoláciách, ostaňte tu.

 

 

 

 

 

 

 

 

Sme spoľahlivým odborníkom na fúkané izolácie

Fúkaným izoláciám sa venujeme najmä preto, aby sme našim zákazníkom poskytli kompletný servis v rámci kúrenia. Snažíme sa zákazníkom ukázať a vysvetliť, že na to, aby mohli kúriť naozaj ekonomicky ale i efektívne zároveň, nestačí len investovať do podlahového kúrenia a vhodného kotla/tepelného čerpadla. Je to síce prvý, potrebný a dôležitý krok, no zároveň treba myslieť aj na zateplenie strechy či stropných konštrukcií, cez ktoré nakúrené teplo uniká, prípadne teplo z vonkajšieho prostredia počas letných dní prechádza dnu.

 

 

Zateplenie a fúkaná izolácia

 

 

 

 

Prečo sa pri aplikácii fúkanej izolácie spoľahnúť práve na nás?

 

 

 

 

 

20-ročná záruka na celulózovú izoláciu

Česká spoločnosť CIUR a. s., ktorej fúkané izolácie aplikujeme, nás certifikovala a preto môžeme všetkým našim zákazníkom poskytnúť na aplikáciu fúkanej celulózovej izolácie záruku 20 rokov! Chceme upozorniť na to, že nie všetky spoločnosti, ktoré aplikujú tento typ izolácie môžu dávať svojim zákazníkom túto záruku. Na poskytnutie záruky sa vzťahuje nutnosť prejsť certifikáciou, kde sa dlhodobo sleduje odbornosť, precíznosť, prístup aj kvalita odvedenej práce. Instalem certifikáciu zvládol a poctivý prístup ku každej aplikácii je u nás samozrejmosťou i naďalej. Naše certifikáty nájdete na konci stránky.

 

 

Prečítať záruku

 

 

 

 

 

 

 

 

Skúsenosti, referencie, spokojní zákazníci

V dnešnej dobe nestačí len povedať: máme bohaté referencie a veľa spokojných zákazníkov. Naše referencie pravidelne pridávame na webovú stránku (pozrite si), ale aj na Facebookový profil Instalem Izolácie. Máte možnosť vidieť našu prácu aj lokality, v ktorých máme spokojných zákazníkov. Fúkané izolácie tvoria dôležitú súčasť portfólia našich služieb v oblasti kúrenia. Venujeme sa im aj preto, že chceme zvýšiť komfort bývania našich zákazníkov a zároveň im pomôcť šetriť na energiách, ktoré sú pre príjemné bývanie nevyhnutné, no každým rokom stúpajú na cene.

 

 

Referencie

 

 

 

 

 

Ak premýšľate nad fúkanou izoláciou, my by sme si na vašom mieste vybrali celulózovú

 

Prečo je celulózová výhodná?

 

 

 

 

Naše certifikáty

 

Súbory na stiahnutie

Kontaktujte nás
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia