Kalkulácia
Prečo máte mrznúť? Izolácia šetrí za vás!
Zateplenie celulózovou izoláciou vám ušetrí až 40% na kúrení. A môžete pridať :-)
Staviate nový dom a hľadáte kvalitnú izoláciu?
Fúkaná celulózová izolácia vám vydrží celý život. Navyše je so zárukou 20 rokov!
Ušetrite na klimatizácii aj na kúrení!
Fúkaná izolácia udrží v zime teplo, v lete zabráni prehrievaniu a nepotrebujete klimatizáciu
Potrebujete izoláciu pre starší dom?
Fúkané izolácie sú vhodné aj na dodatočné zateplenie starších či viacgeneračných domov

 

Čo ponúkame?

 

 

 

Aplikácia fúkaných izolácii už do 6 hodín!

V priemere nám aplikácia fúkanej izolácie trvá len 6 hodín. Vďaka tomu nemusíte odkladať ďalšie práce na vašom dome, ani výrazne prerušiť život v zabehnutej domácnosti. Po aplikácií neostane neporiadok, odrezky ani prebytočný materiál. Len čistá domácnosť, ktorá má zdravotne nezávadnú a zároveň veľmi kvalitnú izoláciu.

 

 

Výhody izolácie

 

  Fúkaná celulózová izolácia

 

 

 

 

 

Fúkaná celulózová izolácia so zárukou 20 rokov  

Fúkaná celulózová izolácia so zárukou 20 rokov

Na aplikáciu fúkanej celulózovej izolácie dostane každý náš zákazník záruku 20 rokov, na práce spojené s aplikáciou je záruka 2 roky. Za vlastnosťami fúkanej celulózovej izolácie si výrobca stojí, a naša kvalitne odvedená práca ho presvedčila aj o profesionálne odvedenej aplikácii. Pridajte sa k naším spokojným zákazníkom, šetrite nakúrené teplo v zime a nedajte možnosť prehrievaniu vašej domácnosti počas leta.

 

 

Viac o celulózovej izolácii

 

 

 

 

 

 

Najlepšia izolácia pre novostavby

Aby bolo vaše bývanie kvalitné, myslite aj na kvalitu izolácie, ktorú si vyberáte. Izolácia výrazne ovplyvní to, ako sa budete v dome cítiť počas leta a zimy. Tmavé strechy priťahujú slnko ešte viac, prehrievajú strechu a prestupu tepla zabráni len kvalitná izolácia. Ak nechcete míňať financie za kúrenie či inštaláciu klimatizácie, nechajte si aplikovať fúkanú celulózovú izoláciu a problém bude vyriešený.

 

 

Príklady použitia izolácie

 

  Fúkaná celulózová izolácia

 

 

 

 

 

Fúkaná celulózová izolácia  

Izolácia pre dodatočné zateplenie konštrukcií

Fúkanú izoláciu je možné aplikovať aj na už existujúcu izoláciu a vykonať tak dodatočné zateplenie bez nutnosti odstránenia pôvodnej izolácie – polystyrénu či minerálnej vaty. Izolácia nielen že pokryje pôvodný izolant, ale zároveň sa dostane aj do špár a úzkych miest, v ktorých sa izolácia nenachádzala. Nie je teda nutné rozoberať konštrukciu. Fúkaná izolácia sa môže aplikovať na palach, škvaru, polystyrén aj vatu.

 

 

Možnosti dodatočnej izolácie

 

 

 

 

 

Cenová ponuka je nezáväzná a zadarmo!

 

Cenová ponuka

 

 

 

 

 

Výberom fúkanej celulózovej izolácie...

 

 

 

Šetríte na energiách

V zime vám izolácia nepustí teplo von, v lete zase dnu. Nebudete potrebovať klimatizáciu a zároveň budete aj menej kúriť.

 

 

 

Šetríte na čase

V priemere 6 hodín práce a hotovo. Žiadne zháňanie materiálu, robotníkov či niekoľkotýždňové svojpomocné nahadzovanie izolácie a neporiadok.

 

 

 

Šetríte svoje zdravie

Celulózová izolácia je zdravotne nezávadná, dobre prepúšťa paru, nezráža sa v nej voda a netvoria sa v nej plesne, ktoré by vplývali na vaše zdravie.

 

 

 

Šetríte si starosti

Naša služba je kompletná, od obhliadky, cez nákup materiálu, samotnú aplikáciu a upratanie. Izolácia vydrží počas celej aktívnej životnosti stavby.

 

 

 

 

 

 

Naši zákazníci si fúkanú celulózovú izoláciu chvália.
Pozrite si fotky!

 

Referencie

 

 

 

 

 

Ako vyzerá aplikácia fúkanej izolácie v praxi?

 

 

 

Neznižujte si pohodlie, nechajte šetriť izoláciu!
08.02.2023
Ak vlastníte dom, ktorý je energeticky drahý, pretože je starší, alebo ste túto stránku pri stavbe zanedbali, môže sa vám to vrátiť v cene energií najmä v čase energetickej krízy. Niekedy stačí málo - lepšie zatepliť strechu, ktorou môže unikať až 40% tepla.
Bývate v „kocke“ a stále riešite zimu či teplo? Izolujte ju a máte po probléme!
06.12.2021
Klasické „socialistické kocky" odporúčame izolovať fúkanou celulózovou izoláciou. Dostane sa všade, vydrží 50 rokov a celý proces izolovania trvá len 6 hodín.
Vypočítajte si cenu fúkanej izolácie do vášho domu!
02.11.2021
Na našej webstránke máte teraz možnosť vypočítať si orientačnú cenu pre aplikáciu fúkanej izolácie na vašu konštrukciu. Stačí poznať typ strechy, izolovanú plochu a hrúbku izolácie.
Neprekurujte, teplo radšej udržujte. Pomôže vám s tým fúkaná izolácia!
20.09.2021
Príchod jesenných dní odštartuje vykurovaciu sezónu. Ak chcete ušetriť na nákladoch za vykurovanie, nehľadajte nového dodávateľa plynu či elektriky. Stačí, ak budete s už nakúreným teplom hospodáriť premyslene. Úspora sa zaručene dostaví. Viac v našom článku.
Máte tmavú strechu? Máme pre vás dobré rady!
13.07.2021
Tmavá strecha dokáže počas leta dosiahnuť teplotu až 80 °C. To, koľko tepla potom prenikne cez strechu a izolačné materiály až k vám do podkrovia alebo izieb však viete ovplyvniť. Základom je kvalitná izolácia strechy. My odporúčane fúkanú celulózovú izoláciu.
Je vám doma teplo? Fúkaná izolácia vám pomôže!
10.07.2021
Aj vy si po každom lete poviete, že máte už dosť horúčav a zainvestujete konečne do klimatizácie? Čo tak investovať radšej do fúkanej celulózovej izolácie? Aj tá vám v lete pomôže v boji proti horúčavám a ochráni vás pred teplom, ktoré sa do domu dostáva cez strešný plášť.
Kontaktujte nás
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia