Kalkulácia

Zateplenie drevostavieb fúkanou izoláciou

 

 

Problém: drevo je citlivé na vlhkosť

Drevostavby nie sú len malé historické slovenské domčeky na vidieku. Uplatnenie našli aj ako bytové domy, rekreačné domy, penzióny alebo reštaurácie. Pri drevostavbe je dôležité, aby izolácia okrem udržania tepla dostatočne prepúšťala vlhkosť a tým regulovala aj čistotu vzduchu v drevostavbe. Ak už investujete do drevostavby a chcete, aby vám to oplatila svojou dlhou životnosťou, pri výbere izolácie nie je šetrenie na mieste.

 

 

riešenie?

 

 

 

 

 
 

Vhodné izolácie pre väzníkový krov

 
 

 

Celulózová izolácia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Riešenie: celulózová fúkaná izolácia

Fúkaná celulózová izolácia je veľmi ľahká, nezaťaží konštrukciu drevostavby ani v prípade, že ide o starší objekt. Má dobrú paropriepustnosť, zachováva konštrukciu suchú, reguluje vlhkosť a čistotu vzduchu v danej stavbe. Tým zabraňuje aj kondenzácii vody a vzniku plesní, čo je pri drevostavbe veľmi dôležité.

 

 

Cenová ponuka

 

 

 

 

 

 

 

Ďalšie výhody celulózovej izolácie:

 

 

Aplikácia je veľmi rýchla

Izolácia sa aplikuje rýchlo, v priemere máme prácu hotovú do 6 hodín. Práce na novostavbe sa vám nezastavia.

 

 

Žiadne úniky a tepelné mosty

Izolácia sa fúkaním dostane do všetkých škár, dutín aj priestorov. Obkolesí jednotlivé prvky konštrukcie a vďaka tomu neprepustí teplo von/dnu.

 

 

Príjemná klíma celý rok

V lete izolácia neprepustí teplo rýchlo dnu, klíma v miestnosti je príjemná, netreba klimatizáciu. V zime udrží nakúrené teplo vnútri a ušetrí na energiách.

 

 

 

 

Výborne akusticky izoluje

Toto ocenia najmä majitelia domov v husto zastavaných lokalitách či v lokalitách pri hlavnej ceste. Fúkaná izolácia má výborné akustické vlastnosti, hluk ostáva vonku.

 

 

Žiadne plesne, žiadne alergie

Izolácia odpudzuje plesne a je zdravotne nezávadná. Ak izolujete krov v obytnom podkroví, myslite aj na to, čo sa skrýva nad vašimi hlavami a preniká do vzduchu, ktorý dýchate.

 

 

Vhodná aj pre drevostavby

Fúkaná izolácia je paropriepustná a zároveň perfektne vyplní izolovaný priestor. Z vašej drevenice sa nestane sauna, ani chladnička – izolácia vám v lete bude chladiť, v zime hriať.

 

 

 

 

 

 

Späť na ostatné konštrukcie

 

Kontaktujte nás
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia