Kalkulácia

Zateplenie podkrovia fúkanou izoláciou

 

 

Problém: horúčava v lete, chladno v zime

Ak plánujete podkrovie, izolácia vám môže dopomôcť k tomu, aby sa vám v ňom dobre bývalo a žilo. Na izoláciu myslite aj v tom prípade, že podkrovie plánujete zobytniť až po pár rokoch bývania v dome. Ak spravíte zateplenie na prvýkrát dobre a kvalitne, vyhnete sa dodatočnému zatepľovaniu a výdavkom. Kvalitná izolácia priamo ovplyvní klímu v lete aj v zime vo vašich miestnostiach v podkroví, alebo pod ním.

 

 

riešenie?

 

 

 

 

 
 

Vhodné izolácie pre väzníkový krov

 
 
 

 

 

 

 

Riešenie: celulózová fúkaná izolácia

V prípade obytného podkrovia vám izolácia zachytáva teplo, ktoré by inak preniklo cez strechu a konštrukciu do miestnosti a v lete by ju zbytočne rozhorúčilo. V zime izolácia nedovolí nakúrenému teplu „ujsť“ von a preto extrémne vykurovanie nie je potrebné. Zaizolovania podkrovia touto izoláciou šetrí vaše náklady za klimatizáciu (nie je ju treba) alebo za kúrenie (ušetríte na energiách).

 

 

Cenová ponuka

 

 

 

 

 

 

 

Ďalšie výhody celulózovej izolácie:

 

 

Aplikácia je veľmi rýchla

Izolácia sa aplikuje rýchlo, v priemere máme prácu hotovú do 6 hodín. Práce na novostavbe sa vám nezastavia.

 

 

Žiadne úniky a tepelné mosty

Izolácia sa fúkaním dostane do všetkých škár, dutín aj priestorov. Obkolesí jednotlivé prvky konštrukcie a vďaka tomu neprepustí teplo von/dnu.

 

 

Príjemná klíma celý rok

V lete izolácia neprepustí teplo rýchlo dnu, klíma v miestnosti je príjemná, netreba klimatizáciu. V zime udrží nakúrené teplo vnútri a ušetrí na energiách.

 

 

 

 

Výborne akusticky izoluje

Toto ocenia najmä majitelia domov v husto zastavaných lokalitách či v lokalitách pri hlavnej ceste. Fúkaná izolácia má výborné akustické vlastnosti, hluk ostáva vonku.

 

 

Žiadne plesne, žiadne alergie

Izolácia odpudzuje plesne a je zdravotne nezávadná. Ak izolujete krov v obytnom podkroví, myslite aj na to, čo sa skrýva nad vašimi hlavami a preniká do vzduchu, ktorý dýchate.

 

 

Vhodná aj pre drevostavby

Fúkaná izolácia je paropriepustná a zároveň perfektne vyplní izolovaný priestor. Z vašej drevenice sa nestane sauna, ani chladnička – izolácia vám v lete bude chladiť, v zime hriať.

 

 

 

 

 

 

Späť na ostatné konštrukcie

 

 

 

 

 

Ukážka z našej aplikácie

 

Kontaktujte nás
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia