Kalkulácia

Zateplenie pultovej strechy fúkanou izoláciou

 

 

Problém: ťažko dostupný priestor

Pultová strecha je z konštrukčného hľadiska jednoduchá, ekonomický je aj jej nízky sklon. To však znamená, že má aj menší podkrovný priestor, v ktorom je ukladanie doskovej izolácie pomerne náročné. Takéto strechy sa využívajú aj na zachytávanie slnečnej energie a preto je dôležité izolovať ich kvalitne, aby teplo neprestupovalo aj do obytných miestností.

 

 

riešenie?

 

 

 

 

 
 

Vhodné izolácie pre väzníkový krov

 
 
 

 

 

 

 

Riešenie: celulózová fúkaná izolácia

Keďže na túto strechu vzhľadom k rovnej ploche dopadajú hojne slnečné lúče, celulózová izolácia vás v lete ochráni pred prehrievaním, ktoré by z vašich izieb spravilo saunu. Priestor pod touto strechou je náročný na ukladanie doskovej izolácie vzhľadom k svojmu sklonu, s fúkanou izoláciou sa však dostaneme do všetkých kútov a škár.

 

 

Cenová ponuka

 

 

 

 

 

 

 

Ďalšie výhody celulózovej izolácie:

 

 

 

Aplikácia je veľmi rýchla

Izolácia sa aplikuje rýchlo, v priemere máme prácu hotovú do 6 hodín. Práce na novostavbe sa vám nezastavia.

 

 

Žiadne úniky a tepelné mosty

Izolácia sa fúkaním dostane do všetkých škár, dutín aj priestorov. Obkolesí jednotlivé prvky konštrukcie a vďaka tomu neprepustí teplo von/dnu.

 

 

Príjemná klíma celý rok

V lete izolácia neprepustí teplo rýchlo dnu, klíma v miestnosti je príjemná, netreba klimatizáciu. V zime udrží nakúrené teplo vnútri a ušetrí na energiách.

 

 

 

 

Výborne akusticky izoluje

Toto ocenia najmä majitelia domov v husto zastavaných lokalitách či v lokalitách pri hlavnej ceste. Fúkaná izolácia má výborné akustické vlastnosti, hluk ostáva vonku.

 

 

Žiadne plesne, žiadne alergie

Izolácia odpudzuje plesne a je zdravotne nezávadná. Ak izolujete krov v obytnom podkroví, myslite aj na to, čo sa skrýva nad vašimi hlavami a preniká do vzduchu, ktorý dýchate.

 

 

Vhodná aj pre drevostavby

Fúkaná izolácia je paropriepustná a zároveň perfektne vyplní izolovaný priestor. Z vašej drevenice sa nestane sauna, ani chladnička – izolácia vám v lete bude chladiť, v zime hriať.

 

 

 

 

 

 

Späť na ostatné konštrukcie

 

 

 

 

 

Ukážka z našej aplikácie

 

Kontaktujte nás
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia