Kalkulácia

Zateplenie väzníkového krovu fúkanou izoláciou

 

 

Problém: členitá konštrukcia

Tento typ krovu sa v novostavbách používa najčastejšie. Má ho takmer každý bungalov a je pomerne členitý. Aj preto sa nevyužíva ako obytný priestor, skôr ako úložný, ktorý ocení každá rodina. Vzhľadom k členitosti krovu je dôležité položiť izoláciu tak, aby sa dostala do všetkých častí a doliehala úplne tesne ku konštrukcii. Len tak sa vyhnete tepelným mostom a úniku tepla v zime.

 

 

riešenie?

 

 

 

 

 
 

Vhodné izolácie pre väzníkový krov

 
 
 

 

 

 

 

Riešenie: celulózová fúkaná izolácia

Dostane sa do všetkých častí aj zložitejších väzníkových krovov a dôkladne vyplní priestor. Je ľahká, nezaťaží strop a v zastavaných lokalitách oceníte, že dobre akusticky izoluje. Priľne ku konštrukcii a jej vlastnosti sú stále po dobu 50 rokov.

 

 

Cenová ponuka

 

 

 

 

 

 

 

Ďalšie výhody celulózovej izolácie:

 

 

 

Aplikácia je veľmi rýchla

Izolácia sa aplikuje rýchlo, v priemere máme prácu hotovú do 6 hodín. Práce na novostavbe sa vám nezastavia.

 

 

Žiadne úniky a tepelné mosty

Izolácia sa fúkaním dostane do všetkých škár, dutín aj priestorov. Obkolesí jednotlivé prvky konštrukcie a vďaka tomu neprepustí teplo von/dnu.

 

 

Príjemná klíma celý rok

V lete izolácia neprepustí teplo rýchlo dnu, klíma v miestnosti je príjemná, netreba klimatizáciu. V zime udrží nakúrené teplo vnútri a ušetrí na energiách.

 

 

 

 

Výborne akusticky izoluje

Toto ocenia najmä majitelia domov v husto zastavaných lokalitách či v lokalitách pri hlavnej ceste. Fúkaná izolácia má výborné akustické vlastnosti, hluk ostáva vonku.

 

 

Žiadne plesne, žiadne alergie

Izolácia odpudzuje plesne a je zdravotne nezávadná. Ak izolujete krov v obytnom podkroví, myslite aj na to, čo sa skrýva nad vašimi hlavami a preniká do vzduchu, ktorý dýchate.

 

 

Vhodná aj pre drevostavby

Fúkaná izolácia je paropriepustná a zároveň perfektne vyplní izolovaný priestor. Z vašej drevenice sa nestane sauna, ani chladnička – izolácia vám v lete bude chladiť, v zime hriať.

 

 

 

 

 

 

Späť na ostatné konštrukcie

 

 

 

 

 

Ukážka z našej aplikácie

 

Kontaktujte nás
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia